top of page

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

Те, що вам допоможе: "Тепла ковдра".Техніка самозцілення.

Оновлено: 29 бер. 2022 р.

У багатьох зараз на душі холодно, сіро, незатишно... І тіло реагує гострим бажанням звернутися в грудочку, сховатися від завивань вітру , тихенько плакати, тремтіти та навіть волати.

"Завернутися б у ковдру, на диванчику, біля теплого каміна, з чашкою гарячого чаю..." - для багатьох це найкращі ліки! Вам також? Чудово!

Те що нам може допомогти зараз це "Тепла ковдра"

Вправа "Тепла ковдра". Техніка самозцілення.

Цю вправу можна виконувати в будь-якій зручній для себе позі та в будь-якому місці ( на роботі , в потязі або на зупинці, де Вам буде потрібно). Але, звичайно, було б здорово в перший раз знайти для себе місце затишніше, таке де ніхто не завадить розслабитися, так, наче збираєтеся трохи подрімати, і - зосередитися на своїх відчуттях.


Отже, розслабившись ви уявляєте, що хтось по-справжньому добрий і дуже дбайливий (це може бути навіть ви самі) укутує вас теплою пухнастою ковдрою (або пледом). При цьому потрібно чуйно прислухатися до відчуттів у тілі, а також до своїх почуттів та бажань.


Насамперед можна уявити, - яка вона, ваша Тепла Ковдра? Це може бути образ ковдри або пухнастого пледика, які і насправді є у вас вдома, або це улюблений бабусин плед, або мамина ковдра з верблюжої вовни, або та товста ватяна ковдра через латку, що перетворилася на шедевр пэчворка.яку тато брав на риболовлю і в подорожі... Або ж це може бути зовсім новий образ, - Тепла Ковдра, яка потрібна саме зараз.

Загортання починаємо зі ступнів ніг, при цьому стопи стають теплими і навіть трішки важчають від ваги ковдри.Трохи побувши у цьому відчутті рухаємось далі.

Гомілки... коліна... стегна.. таз - все загортається нашою Теплою Ковдрою крок за кроком і відразу тепліє... Прислухаєтеся до цього тепла, відчуваєте його...відчуваєте.

Загорніть живіт і поперек. Потім спину, плечі. Накиньте на груди. При цьому можна трохи накинути на себе, "закутуючи" ще тепліше ... Можна побути в цих теплих "обіймах" стільки, скільки захочеться, приймаючи в себе, кожною клітиною тіла бажане тепло, і відчуваючи, відчуваючи, - як це для вас.

Далі - за бажанням - закутуйте потилицю, шию, голову... Якщо хочеться, - навіть обличчя.

І ось, все тіло стає теплим. Від верхівки до п'ят.

Прислухаєтеся до того, як ви дихаєте тепер, звертаєте увагу на глибину дихання, тепло своїх видихів. Дихайте розмірено і спокійно.

Ви дбайливо вкриті, захищені та зігріті з голови до ніг. У цьому вам допомагає ваша Тепла Ковдра! (До речі, якщо пофантазувати, - у цієї Ковдри можуть бути й інші навіть зовсім "чарівні" можливості, - наприклад перетворювати вас на невидимку, або робити невразливим до всього, що навколо ... це вже інша історія! :) )

Завершуючи вправу, важливо уявити, як ви знімете Ковдру. Чи скинете ривком, або знімете його поступово, так само як заверталися в нього, тільки в зворотному порядку, або трохи ворухнувши плечима, дозволите йому м'яко зісковзнути.

Відчуйте, яке тепер ваше самопочуття, настрій. Запам'ятайте це.

Можна подумки дати Ковдрі місце, де воно зберігатиметься до наступного разу - моменту, коли знову знадобиться.

Чудова вправа для вас!

Добра та тепла вам! Все буде Україна!
672 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page