top of page
Про нас: О нас
Бизнес-презентация

Тренінги та курси

Інвестування в майбутнє

Рассеянная краска

Навчальний онлайн-курс

«АРТ-терапія. Теорія і практика»

Арт-терапія – це спеціалізована форма психотерапії, заснована на мистецтві, образотворчій і творчій діяльності; це метод зцілення за допомогою творчості, що застосовується у психотерапії, у психокорекційній роботі психолога, психосоматичних клініках та в соціальній сфері.

3225грн.

Мужская модель с белыми цветами

Навчальний онлайн-курс

«Робота з психосоматичними розладами»

В рамках навчального курсу учасники познайомляться з основними теоретичними і клінічними концепціями психосоматики, а також з особливостями психоаналітичного підходу в терапії психосоматичного клієнта, особливостями техніки в психотерапії і взаємодії з його оточенням.

2000грн.

Three Generations

Школа мудрих жінок

Школа Мудрих Жінок – це не просто можливість стати мудрішою, яскравішою, унікальнішою, а набагато глибше: пізнати себе, перемогти свої страхи і комплекси, навчитися свідомо керувати своїм життям і отримувати те, що хочеш насправді!

1600грн.

Family in Park

Онлайн-курс «Базова програма. Системно-феноменологічна терапія. Практика сімейної розстановки»

Системні розстановки – це метод вирішення актуального життєвого питання за допомогою просторового моделювання та системного аналізу реальності.

Курс буде корисний тим, хто хоче зрозуміти метод сімейних розстановок.

Також цей курс буде цікавий студентам і випускникам психологічних спеціальностей, практикуючим психологам, лікарям, педагогам, вихователям, директорам, менеджерам з персоналу, бізнес тренерам.

3 400грн.

Женщина в терапии

Онлайн-курс "Основи психологічного консультування. Міфи першої зустрічі"

На цьому курсі ви зможете отримати покроковий алгоритм, як стати професійним консультантом і допомагати людям у вирішенні психологічних проблем.

А також зможете ознайомитися з основними вимогами до змісту і проведення психологічної практики, з методичними рекомендаціями по викладенню та оформленню результатів психологічного дослідження особистості.

3450грн.

бизнес-леди

Онлайн-курс "Бізнес-леді або жінка мабутнього"

Курс для жінок , які хочуть  розібратися зі своїми фінансами,

подружитися с грошима, "причарувати" їх.

 Курс, для жінок, які хочуть   збільшити свій  капітал.

 Курс для жінок , які  по-іншому хочуть  подивитись  на те, що роблять і як  це - бути успішною .

Курс, для жінок , які мають  власний,, давно працюючий бізнес і , з якоїсь причини вперлися в стелю.

Курс, для жінок, які хочуть отримати необхідні нові знання для того, щоб рости далі.

Курс, для жінок, які хочуть навчитися та створити свій бізнес.

 

1500грн.

Крупным планом утешительные руки

Навчально-терапевтичний онлайн-курс  підвищення кваліфікації  «Життя після втрати.  Психологічне консультування складних запитів: Горе та втрата"

 

Курс присвячених питанням  психологічної допомоги відповідно до етапів переживання горя ; технологіям консультування при тяжких втратах; терапії під час переживання втрати та відновлення психолога після роботи з клієнтами, які проживають горе.

4 200грн.

ораторське мистецтво_edited.jpg

Навчальний онлайн курс

«Ораторське  мистецтво та коучинг. Загальний курс»

Для всіх, хто хоче отримати нову професію коуч.

Для всіх, хто хоче подолати страхи публічності і навчитися вільно спілкуватися в різних ситуаціях.

Для всіх, хто хоче удосконалити власні навички ефективного публічного виступу.

Для всіх, кому необхідно регулярно спілкуватися (наприклад, з підлеглими, колегами, вищім керівництвом, партнерами чи клієнтами), а також періодично виступати перед групами людей чи проводити переговори, чи наради.

 

Курс також буде корисним для викладачів, психологів, тренерів, фасилітаторів, менеджерів по навчанню, розвитку персоналом та керівникам.

5100 грн

фотографии моды

Терапевтичний марафон «Шлях до себе»

Це спеціалізована форма психотерапії , де за допомогою медитативних та арт-терапевтичних технік клієнти з допомогою тренерів припрацьовують певні стани, синдроми, психосоматичні питання, страхи,знаходять внутрішній ресурс і починають моделювати власне життя.

•    познайомитесь з методом Нейрографіка;
•    освоїте медитативні техніки;
•     навчитесь застосовувати ці методики для роботи з депресивними станами, посттравматичним синдромом, страхами;
•    навчитесь знаходити внутрішній ресурс і занурюватись у ресурсний стан;
•    зможете здійснювати свої бажання.

650 грн

1619991220029.jpg

Психологічна онлайн-гра "Психосоматика
 

За допомогою гри «Психосоматика» можна ясно почути і усвідомити ті думки, стереотипи і установки, які викликають емоційний дискомфорт, нездужання, зайву вагу і хвороби. При цьому зрозуміти приховані вигоди від симптому або хвороби і побачити емоції, пригнічуючи які, людина хворіє.

І, нарешті, знайти ресурси, які потрібно використовувати, щоб стати здоровим!

500грн.

8738057114_97f8296a3f_b.jpg

Щорічний ретрит 
«Благословення роду»
 

На

Даний курс буде корисний всім, хто зацікавлений в пізнанні свого роду і прийнятті себе. Також курс буде корисний психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, тренерам, сімейним парам та всім, хто зацікавлений в і пізнанні свого роду.

Для всіх, хто зацікавлений у гармонічному житті, хто хоче повноцінно використовувати свої можливості.

Хто зацікавлений у трансформації своїх проблем і недоліків у досягнення і нові можливості.

5000-

5500грн.

photo5379645266833028309.jpg

Онлайн курс "Ігротехника. Фінансовий цілитель"

Гра «Фінансовий Цілитель» дозволяє розглянути з різних сторін (Род, Сім'я, Робота,) і отримати інформацію про Цілі, Фінансах, Грошах, достаток. Головна Мета - Формування успішної особистості і трансформація внутрішніх бар'єрів, які заважають жити в достатку. Трансформаційна гра "Фінансовий Цілитель" допоможе побачив, усвідомити поняття «Гроші», «Успіх», «Фінанси», «Мета», розглянути ситуації де Вам неусвідомлено, незручно мати гроші або соромно собі зізнатися, що Вам хочеться фінансового достатку і бути готовим до прийняття грошового потоку.

1000грн.

держась за руки

Навчально-терапевтичний онлайн-курс  підвищення кваліфікації  «Психологічне консультування та психотерапія складних запитів:  травма, ПТРС, насилля, згвалтування, горе, втрата. Робота з дітьми, підлітками, дорослими, військовими та сім'ями"

 

Навчально-терапевтичний  онлайн-курс підвищення кваліфікації  " Я-поруч! Я-психолог! Психологічна допомога в  кризових ситуаціях. Психологічна допомога при втраті та горі" з присвоєнням кваліфікації «Кризисний психолог» .

2500 грн

Peace Protest

Навчальний онлайн курс

«Психологічна допомога та робота психолога з військовими та  їх родинами у дні війни. Військова психологія»

Для всіх, хто хоче отримати кваліфікацію «Консультант з військової психології»
Курс « Психологічна допомога та робота психолога з військовими та  їх родинами у дні війни. Військова психологія» передбачає підготовку волонтерів, психологів, психотерапевтів  для роботи з учасниками бойових дій та їх близькими.
Курс є глибоко практичним і заснованим на багаторічному досвіді роботи з військовими, які переживають кризові ситуації. Автори курсу підготували теоретичні основи та практичні поради для врегулювання різних гострих реакцій у військовослужбовців.
Консультант з військової психології  повинен добре розумітися в аспектах сучасної психології, мати високий рівень стресостійкості та відповідальності.

2400 грн

Пляжная вечеринка

Інтенсив «Бути собою»

•    Поетапно освоїте систему роботи з інструментами Аксесс;
•    Визнаєте свою цінність і унікальність для себе і всього Світу;
•    Навчитеся інтегрувати даний метод з іншими інструментами практичної психології;
•    Зможете розвинути свої особисті і професійні здібності;
•    Виявите свої глибинні потреби і бажання, навчитеся чути «себе справжнього»;
•    Розвинете свій творчий потенціал;
•    Навчитесь надавати допомогу собі, клієнтам іншими екологічними способами;
•    Отримаєте навички роботи з асоціативними картами, як з ефективним діагностичним і терапевтичним інструментом;
Опануєте новими інструментами в роботі психолога;

2000 грн

IMG_20210322_142431%20(1)_edited.jpg

Онлайн-курс "Навчання за метафоричними асоціативними картками"

МАК є проективної методикою: в них важливий не стільки зміст, закладений в картинку психотерапевтом, скільки душевний відгук кожної людини на картинку, що прийшла до нього. Господар карти - господар історії, автор розповіді про зображення. За допомогою МАК можна працювати з різними національними,
релігійними, професійними, інтелектуальними і віковими категоріями
клієнтів.

1980грн.

Копія Копія Копія Школа (1).jpg

Онлайн-курс "Школа Блогерів"

 

В нашій Школі блогерів учні створять свій унікальний YouTube канал, освоять основи зйомки та монтажу, навчаться правильно оформляти свої відео на каналі і сам канал, розроблять сценарій для відео, навчаться базовому просуванню свого каналу і не тільки.
Ми навчимо вас подавати ідеї таким чином, щоб вразити аудиторію і донести світові те, що ви хочете, незалежно від їх ніші, на високому професійному рівні - зовсім як у досвідчених ютуберів.
Курс по створенню власного YouTube блогу допомагає розкрити творчий потенціал кожної людини, повірити в себе і створити власний проект!

5300грн.

man-kissing-hand-of-woman-under-blanket (1).jpg

Онлайн-курс «Основи сексології та сексопатології. Сексуальність та любов у сучасному світі»

Курс присвячених питанням розвитку репродуктивної сфери підлітка, чоловіка та жінки, а також можливостям класичних і сучасних психотерапевтичних технологій для корекції сексуальних розладів.

Програма розроблена на підставі багаторічного досвіду психоаналітичної роботи з клієнтами і парами, котрі мають сексуальні проблеми, а також досвіду викладання сексології та сексопатології.

Унікальність цієї програми полягає в психоаналітичному переосмисленні сучасних наукових досліджень в області сексології, сексопатології, фізіології та психології.

Ми пропонуємо курс, в якому представлені авторські моделі практичної роботи з корекції проблем в любовних і сексуальних відносинах. Наш курс складається з теоретичної та практичної частини.

2900грн.

терапия Session

Навчально-терапевтичний онлайн-курс  підвищення кваліфікації  «Психологічна робота із залежностями та співзалежностями. Алко-, нарко-, ігро- та харчова залежності"

В рамках курсу ви:

- Поетапно ознайомитися з теоретичними моделями розгляду залежностей, видами залежностей
- Навчитися розпізнавати різні стратегії та моделі терапії залежностей.
- Навчитися працювати із співзалежністю; сімейною системою.
- Розвинути свої особисті і професійні здібності.
- Проводити різні процедури оцінки під час роботи з окремими особами, дітьми, підлітками, парами, сім'ями та групами для виявлення залежностей різного виду.
- Навчитися практикувати у межах етичних принципів та обмежень конфіденційності при роботі з проблемами наприкінці життя.
- Навчитися надавати допомогу собі для вирішення проблем контрперенесення та ознак вигорання.
- Опанувати новими інструментами в роботі психолога та педагога.

3780 грн

изображение_viber_2022-06-17_16-31-19-861_edited_edited.jpg

Онлайн курс "Основи нейрографіки"

 

Теоретичний і практичний контент занять спрямований на широку аудиторію:
•    людей, які прагнуть особистісного зросту і зміцнення відносин з оточуючими;
•    людей, які потрапили в складні життєві обставини, втратили внутрішній ресурс, переживають посттравматичний синдром, знаходяться у кризовому стані;
•    психологів, спеціалістів допомагаючих професій, студентів психологічних факультетів;
•    тих, хто прагне стати союзником собі та моделювати власне життя.

•    познайомитесь з методом Нейрографіка;
•    освоїте нейрорафічні техніки для роботи зі своєю підсвідомістю;
•    навчитесь опрацьовувати гнів, страхи, тривожні стани, перетворювати їх в позитивні емоції;
•    навчитесь усувати внутрішні конфлікти, які провокують розвиток психосоматичних захворювань;
•    навчитесь застосовувати ці методики для роботи з депресивними станами, посттравматичним синдромом;
•    навчитесь знаходити внутрішній ресурс і занурюватись у ресурсний стан;
•    зможете здійснювати свої бажання.

1400 грн

Психосоматика
основи психол.консульт.
ШМЖ
АРТ-терапія
МАК
Базова методологія
bottom of page