Бизнес-презентация

тренінги та курси

Інвестування в майбутнє

Рассеянная краска

Навчальний онлайн-курс

«АРТ-терапія. Теорія і практика»

Арт-терапія – це спеціалізована форма психотерапії, заснована на мистецтві, образотворчій і творчій діяльності; це метод зцілення за допомогою творчості, що застосовується у психотерапії, у психокорекційній роботі психолога, психосоматичних клініках та в соціальній сфері.

3800грн.

Мужская модель с белыми цветами

Навчальний онлайн-курс

«Робота з психосоматичними розладами»

В рамках навчального курсу учасники познайомляться з основними теоретичними і клінічними концепціями психосоматики, а також з особливостями психоаналітичного підходу в терапії психосоматичного клієнта, особливостями техніки в психотерапії і взаємодії з його оточенням.

1500грн.

Three Generations

Школа мудрих жінок

Школа Мудрих Жінок – це не просто можливість стати мудрішою, яскравішою, унікальнішою, а набагато глибше: пізнати себе, перемогти свої страхи і комплекси, навчитися свідомо керувати своїм життям і отримувати те, що хочеш насправді!

1200грн.

Family in Park

28/10 - 28/11

Онлайн-курс «Базова програма. Системно-феноменологічна терапія. Практика сімейної розстановки»

Системні розстановки – це метод вирішення актуального життєвого питання за допомогою просторового моделювання та системного аналізу реальності.

Курс буде корисний тим, хто хоче зрозуміти метод сімейних розстановок.

Також цей курс буде цікавий студентам і випускникам психологічних спеціальностей, практикуючим психологам, лікарям, педагогам, вихователям, директорам, менеджерам з персоналу, бізнес тренерам.

2000грн.

Женщина в терапии

21/09 - 21/10

Онлайн-курс "Основи психологічного консультування. Міфи першої зустрічі"

На цьому курсі ви зможете отримати покроковий алгоритм, як стати професійним консультантом і допомагати людям у вирішенні психологічних проблем.

А також зможете ознайомитися з основними вимогами до змісту і проведення психологічної практики, з методичними рекомендаціями по викладенню та оформленню результатів психологічного дослідження особистості.

2600грн.

бизнес-леди

02/10 - 02/11

Онлайн-курс "Бізнес-леді або жінка мабутнього"

Курс для жінок , які хочуть  розібратися зі своїми фінансами,

подружитися с грошима, "причарувати" їх.

 Курс, для жінок, які хочуть   збільшити свій  капітал.

 Курс для жінок , які  по-іншому хочуть  подивитись  на те, що роблять і як  це - бути успішною .

Курс, для жінок , які мають  власний,, давно працюючий бізнес і , з якоїсь причини вперлися в стелю.

Курс, для жінок, які хочуть отримати необхідні нові знання для того, щоб рости далі.

Курс, для жінок, які хочуть навчитися та створити свій бізнес.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500грн.

1619991220029.jpg

11/09

Психологічна онлайн-гра "Психосоматика

За допомогою гри «Психосоматика» можна ясно почути і усвідомити ті думки, стереотипи і установки, які викликають емоційний дискомфорт, нездужання, зайву вагу і хвороби. При цьому зрозуміти приховані вигоди від симптому або хвороби і побачити емоції, пригнічуючи які, людина хворіє.

І, нарешті, знайти ресурси, які потрібно використовувати, щоб стати здоровим!

600грн.

8738057114_97f8296a3f_b.jpg

24/05 - 28/06

Щорічний ретрит 

«Благословення роду»

На

Даний курс буде корисний всім, хто зацікавлений в пізнанні свого роду і прийнятті себе. Також курс буде корисний психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, тренерам, сімейним парам та всім, хто зацікавлений в і пізнанні свого роду.

Для всіх, хто зацікавлений у гармонічному житті, хто хоче повноцінно використовувати свої можливості.

Хто зацікавлений у трансформації своїх проблем і недоліків у досягнення і нові можливості.

5000-5500грн.

photo5379645266833028309.jpg

20/10 - 20/11

Онлайн курс "Ігротехника. Фінансовий цілитель"

Гра «Фінансовий Цілитель» дозволяє розглянути з різних сторін (Род, Сім'я, Робота,) і отримати інформацію про Цілі, Фінансах, Грошах, достаток. Головна Мета - Формування успішної особистості і трансформація внутрішніх бар'єрів, які заважають жити в достатку. Трансформаційна гра "Фінансовий Цілитель" допоможе побачив, усвідомити поняття «Гроші», «Успіх», «Фінанси», «Мета», розглянути ситуації де Вам неусвідомлено, незручно мати гроші або соромно собі зізнатися, що Вам хочеться фінансового достатку і бути готовим до прийняття грошового потоку.

1000-3700грн.

IMG_20210322_142431%20(1)_edited.jpg

28/10- 28/10

Онлайн-курс "Навчання за метафоричними асоціативними картками"

МАК є проективної методикою: в них важливий не стільки зміст, закладений в картинку психотерапевтом, скільки душевний відгук кожної людини на картинку, що прийшла до нього. Господар карти - господар історії, автор розповіді про зображення. За допомогою МАК можна працювати з різними національними,
релігійними, професійними, інтелектуальними і віковими категоріями
клієнтів.

2500грн.

Копія Копія Копія Школа (1).jpg

26/05 - 26/11

Онлайн-курс "Школа Блогерів"

В нашій Школі блогерів учні створять свій унікальний YouTube канал, освоять основи зйомки та монтажу, навчаться правильно оформляти свої відео на каналі і сам канал, розроблять сценарій для відео, навчаться базовому просуванню свого каналу і не тільки.
Ми навчимо вас подавати ідеї таким чином, щоб вразити аудиторію і донести світові те, що ви хочете, незалежно від їх ніші, на високому професійному рівні - зовсім як у досвідчених ютуберів.
Курс по створенню власного YouTube блогу допомагає розкрити творчий потенціал кожної людини, повірити в себе і створити власний проект!

5300грн.

man-kissing-hand-of-woman-under-blanket (1).jpg

23/11 - 23/01

Онлайн-курс «Основи сексології та сексопатології. Сексуальність та любов у сучасному світі»

Курс присвячених питанням розвитку репродуктивної сфери підлітка, чоловіка та жінки, а також можливостям класичних і сучасних психотерапевтичних технологій для корекції сексуальних розладів.

Програма розроблена на підставі багаторічного досвіду психоаналітичної роботи з клієнтами і парами, котрі мають сексуальні проблеми, а також досвіду викладання сексології та сексопатології.

Унікальність цієї програми полягає в психоаналітичному переосмисленні сучасних наукових досліджень в області сексології, сексопатології, фізіології та психології.

Ми пропонуємо курс, в якому представлені авторські моделі практичної роботи з корекції проблем в любовних і сексуальних відносинах. Наш курс складається з теоретичної та практичної частини.

3900грн.

Психосоматика
основи психол.консульт.
ШМЖ
АРТ-терапія
МАК
Базова методологія