top of page
Peace Protest

Навчальний онлайн курс

« Психологічна допомога та робота психолога з військовими та  їх родинами у дні війни. Військова психологія.»

На цьому курсі ви:

•    навчитеся вчасно визначати ознаки бойового стресу та ПТРС.
•    дізнаєтеся, як впоратися з кризовими станами та стабілізувати психіку військового
•    засвоїте  техніки надання психологічної допомоги військовим та їх родинам.

Навчальні курси : Программы

 15.04.2023  - 17.07.2023

simeyni rozstanovki Sablina

Тренер курсу:

Наталія Сабліна - Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ, доцент кафедри педагогіки та психології. Президент БФ «САРОКА», директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Коуч, психолог-практик. Ведуча навчальних онлайн курсів.

Кризовий психолог. Сертифікований спеціаліст з програми European School Psychology Centrefor Training –“The Professional study program of Crisis management in Israeli schools and communities”). Психологічна робота з військовими та бійцями АТО з 2014 року.

Експерт з комунікаційних питань, конфліктології. Дипломований і сертифікований АРТ-терапевт. Фахівець в області індивідуального, сімейного та груповогоконсультування, сімейний і дитячий психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів та Східно-європейської асоціації АРТ-терапевтів. Фахівець тілесно- орієнтованої терапії, бодінамікі, фахівець по роботі з шокової травмою і залежностями.

Після закінчення курсу видається 2 Сертифіката підвищення кваліфікації на українській та англійській мовах від  Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

військова реєстраця

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM

Реєстрація до 15 березня 2023р. 20.00 год.(включно)

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати.
Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі

bottom of page