Peace Protest

Навчальний онлайн курс

« Психологічна допомога та робота психолога з військовими та  їх родинами у дні війни. Військова психологія.»

 14.12.2022  - 15.02.2023

Для кого цей курс

Для всіх, хто хоче отримати кваліфікацію «Консультант з військової психології»

Курс « Психологічна допомога та робота психолога з військовими та  їх родинами у дні війни. Військова психологія» передбачає підготовку волонтерів, психологів, психотерапевтів  для роботи з учасниками бойових дій та їх близькими.

Курс є глибоко практичним і заснованим на багаторічному досвіді роботи з військовими, які переживають кризові ситуації. Автори курсу підготували теоретичні основи та практичні поради для врегулювання різних гострих реакцій у військовослужбовців.
Консультант з військової психології  повинен добре розумітися в аспектах сучасної психології, мати високий рівень стресостійкості та відповідальності.

 

Про що цей курс?

НА ЦЬОМУ КУРСІ ВИ:
•    навчитеся вчасно визначати ознаки бойового стресу та ПТРС.
•    дізнаєтеся, як впоратися з кризовими станами та стабілізувати психіку військового
•    засвоїте  техніки надання психологічної допомоги військовим та їх родинам.

Термін курсу

Термін курсу
Варіанти навчання:
Заняття проводяться 1- 2 рази на тиждень тривалість кожного заняття 3 академ. години (33 годин). Загальна тривалість курсу – 3 місяці. Платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM. 

Доступ до всіх матеріалів, закрита група. Запис всіх занять.

Розуміючи дану ситуацію в країні ми знизили вартість навчання   до  1 800 грн. 
Вартість  курсу в мирний час  5 900 грн. 

Програма курсу

1.Психологічна підготовка та психологічна бойова готовність військових. Психологічна підготовка для профілактики страху та бойового стресу. Психологічна підготовка щодо агресивної поведінки та застосування бойової сили
2.Психологічна бойова готовність. Елементи психологічної бойової готовності. Визначення та вимірювання ПБГ.
3. Психологічна профілактика та підтримка. Тривога, страх та паніка на війні. Бойовий стрес. Механізм впливу стресу на організм.
4. Процедура психологічного розвантаження після бойових дій. Рекапітуляція стресової події (дебрифінг). Процес поступового повернення (декомпресія).
5. Психологічна профілактика позаштатних ситуацій та небажаних проявів на війні. Алкоголізм та інші види залежності військових.
6. Проблеми психосоціальної адаптації тих, хто повертається з війни. Види та ознаки травматичного воєнного досвіду - стресори. Фактори появи та розвитку ПТСР.
7.Показання до проведення психологічної реабілітації військовослужбовців. Протипоказання до проведення психологічної реабілітації військовослужбовців. Основні принципи та критерії діагностики посттравматичних стресових розладів і розладів адаптації.
8. Поширеність, профілактика і лікування ПТСР.Самогубства військових. Запобігання самогубствам.
9. Психосоціальна адаптація та відновлення психотравмованих військовослужбовців, їх взаємини в родині. Комунікація з членами родини військового.
10. Технологія консультування при тяжких втратах.   Особливості  переживання смерті військового у родині. 
11.Професіоналізм практичного психолога. Особливості комунікації польових психологів. Відновлення психолога після роботи з військовими та їх родинами, які проживають складні етапи життя у дні війни.

simeyni rozstanovki Sablina

Тренер курсу:

Наталія Сабліна - Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ , доцент кафедри педагогіки та психології. Президент БФ «САРОКА», директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Коуч, психолог-практик. Ведуча навчальних онлайн курсів.

Кризовий психолог. Сертифікований спеціаліст з програми European School Psychology Centrefor Training –“The Professional study program of Crisis management in Israeli schools and communities”). Психологічна робота з військовими та бійцями АТО з 2014 року.

Експерт з комунікаційних питань, конфліктології. Дипломований і сертифікований АРТ-терапевт. Фахівець в області індивідуального, сімейного та груповогоконсультування, сімейний і дитячий психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів та Східно-європейської асоціації АРТ-терапевтів. Фахівець тілесно- орієнтованої терапії, бодінамікі, фахівець по роботі з шокової травмою і залежностями.

Після закінчення курсу видається Сертифікати підвищення кваліфікації від  Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM

Реєстрація до 13 грудня 2022р. 20.00 год.(включно)

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати.
Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі