top of page

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

ЯК СТАТИ ЩАСЛИВИМ😉

Оновлено: 5 трав. 2021 р.

Що треба робити, аби стати щасливим? Саме головне перестати боятися бути щасливими і ділитися цим з іншими, адже віддаючи, ми отримуємо вдвічі більше.


Щастя – це ілюзія. Якщо говорити про нього в загальному контексті. «Щастя є дуже особистісною категорією.Прагнути треба саме до свого особистого щастя, пізнавати, яким воно є. Бо ж багато людей просто не знають, що робить їх щасливими».

Як це зрозуміти? Проявіть чесний та чистий інтерес до самого себе: проаналізуйте власні думки і почуття, стан тіла… Нерідко ми просто не даємо собі часу, аби заспокоїтися і побути наодинці з собою. Переважно ми лише функціонуємо замість того, аби нарешті почати пізнавати себе. Є багато технік, щоб розкрити у собі відчуття щастя. Наприклад, дихання лише животом, як це роблять маленькі діти. Адже люди часто живуть у постійному стані стресу, виділяючи при цьому відповідні гормони, які скупчуються на внутрішніх органах та можуть призводити до хвороб. А ця вправа якраз допоможе їх позбутися. А ще дуже помічні заняття арт-терапією: малювання, музика, вірші, казки, майстрування – кому що до душі. Головне – знайти свій внутрішній центр, познайомитися з власним «Я». Щастя – це не завжди щось грандіозне. Найперше це задоволення маленьких бажань. Люди вже так надресировані на сенсації, масштабні яскраві моменти, що часто не помічають крихітних ноток щастя, яке вони вже мають, але проходять повз. Адже погляд постійно сконцентрований лише на чомусь колосальному. Відчуття справжнього щастя схоже на приємне одурманення. Це коктейль з різних гормонів, який наповнює енергією і викликає відчуття найвищого задоволення "Я" Навчіться дарувати щастя. Розділяючи з кимось його щастя, ми самі отримуємо порцію задоволення і радості. Віддаючи – отримуєш. Але дарування щастя не повинно стати звичайною торгівлею на базарі: я тобі – ти мені. Не чекайте щастя від інших. Не варто чекати, поки щастя постукає у ваші двері чи звалиться на голову. Не постукає і не звалиться. Пів життя минає в безглуздому очікуванні – коли ж доля змилостивиться. Треба самому робити себе щасливим. Не бійтеся бути щасливими. Багато людей просто бояться бути щасливими. Бо щастя – це відповідальність. Адже найперше треба позбутися всіх деструктивних установок і внутрішніх програм, до яких людина змалку звикла, з якими зріднилася і які не дозволяють їй бути щасливою. Часто через це починають шукати ілюзорні замінники: від шоколаду до алкоголю – хто що любить.


Бути щасливим – просто. Іноді для цього треба лише зупинитися і сказати собі – СТОП. Я доросла , вільна Людина . Я сама буду вирішувати, як мені діяти і що робити зі своїм життям.

62 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page