top of page
Group 1000003059.png
Навчальні курси : Программы

ПСИХОЛОГІЧНА ОНЛАЙН-ГРА

«Ресурсність жінки у дні війни» 
від Школи Мудрих Жінок

Онлайн-школа для тих, хто хоче бути

щасливою і успішною одночасно


Для Вас і Ваших подруг 50% знижка
(за умови 1 + 1)

Group 8.png

21.01.2024 — 06.04.2024

Вперше  цей курс створено у Школі мудрих жінок  саме для жінок які чекають чоловіків з фронту, які «втікали від війни» за кордон з дітками, які є військовими та для всіх жінок, які сьогодні проживають "тут та зараз" дні війни.

Онлайн курс для жінок «Ресурсність жінки у дні війни»  це спілкування, обмін досвідом, створення нових можливостей для  жінок у дні війни. 

Жіноче Коло  - це наша школа мудрих жінок. Жінкам дуже важливо спілкуватися у жіночому колі, особливо зараз у дні війни.


Ми один від одного "заряджаємося", надихаємося і збагачуємося духовно.
І саме на онлайн курс для жінок «Ресурсність жінки у дні війни» ми знаходимо ресурс та можливість підтримати свого чоловіка, дітей , а саме головне себе у дні війни!

FOR WHOM

Про що цей курс?

Головна ідея САМЕ  цього проекту – у тому, щоб жінки активно спілкувалися та навчилися радіти життю, наповнювати своїх чоловіків енергією Перемоги саме зараз. А ще важливо бути в ресурсі та навчитися планувати в дні війни, бачити своє майбутнє!

Наша школа  для жінок з будь-яким сімейним становищем, будь-яким доходом, будь-якою зовнішністю та будь-якого віку, але з життєвою позицією «Ми українки! Ми разом! Ми переможемо!»

Унікальна авторська програма кандидатки психологічних наук, психотерапевта, кризовогопсихолога, сексотерапевта, коуча та авторки ведучої Школи Мудрих Жінок Наталії Сабліної 

TERM

Термін курсу

3  місяці онлайн зустрічей

12 занять, 26 годин теоретичних та практичних занять + 72 години медитацій,тілесних практик  – це можливість набути необхідних навичок та умінь для того, щоб бути щасливою та успішною жінкою, поєднуючи ефективно роль мами, дружини-коханки та власниці власної справи.

Вартість курсу 1 600 грн., 1+1 з подругою- 2600грн.
Заняття проходитимуть на платформі ZOOM в суботу  з 11.00 год. до 13.00 год.Перше заняття в неділю о 12.00 год до 14.00 год 

COURSE TRAINER

Тренер курсу

Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ, доцент кафедри педагогіки та психології. Президент БФ «САРОКА», директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної

Group 1000003160.png

COURSE PROGRAM

Програма курсу

1. «Усвідомлення та прийняття» – як головний продукт. Про те, чому ніхто і ніколи не зуміє зробити Вас Щасливою… звідки насправді береться відчуття Щастя.  Незвичайна подорож до самої себе, народження нової "Я".
2. Родові сценарії. Чоловіки в  роду Жінки. Війна та чоловік.Запит на підтримку Рода.

3.Де брати ресурс, як виховувати дітей і рятувати сім'ю під час війни. Як допомогти собі та родині «вижити» ментально під час війни. Від психосоматики до здоров'я. Тілесні практики

4. Основні страхи Жінки. Етапи освоєння навичок Ідеальної Жінки. Жіночність. сексуальність. Архетипи. Наставниці у житті жінки. Досягнення гармонії.

5. Віддалення у відносинах - яка найважливіша складова їх побудови; Чому Чоловіки та Жінки не розуміють один одного у дні війни.

6. Моя територія. Як зберігати кордони та вчасно говорити «Стоп!» Самооцінка. Вчимося любити себе і як уникнути «залежних» стосунків.

7.Емоційне благополуччя жінки. Що робити, коли «провалюєшся вниз» Образа, вина, страх, гнів.

8. .Справжня Повага до Чоловіка або про що зовсім забула Сучасна Жінка. Етапи правильного розвитку Поваги Чоловіка до Особи Жінка

9.Секс як потрібна умова душевного та психічного здоров'я жінки. Чи потрібний секс у дні війни. Ерогенні зони. Феромони. Сексуальне збудження. Особливості жіночого оргазму.

10.Від конфлікту до гармонійного спілкування. Психовампіри - що потрібно знати, щоб не страждати

11.Емоційний інтелект і харизма. Стрес та Як собі допомогти. Основні принципи комунікації та Основа правильної мови Жінки;

12. Коучинг досягнення цілей та мрій. Самоцінність. Ресурси. Творчість у житті Жінки з планети «Любов»

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття — ZOOM
Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі

Group 1000003023.png

Співпрацюємо

Тренінговий центр Наталії Сабліної

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про послуги «Тренінговий Центр Наталії Сабліної»

Тренінговий центр Наталії Сабліної

natashasablina@ukr.net
+380679694196
+380995038424

Україна, Київ

  • YouTube Социальные Иконка
  • 4
  • icons8-viber-48
  • Facebook

Для кого цей курс

FOR WHOM

Ви маєте можливість ознайомитися з нашими відгуками на нашій сторінці в Instagram

bottom of page