держась за руки

 Навчальний онлайн-курс для психологів, педагогів "  Психологічна допомога в екстрених та кризових ситуаціях.Психологічна допомога при втраті та горі"

17.05.2022 - 17.06.2022

Для кого цей курс

Курс буде корисним для представників професій, що допомагають: педагогів, соціальних працівників, волонтерів, медиків, психологів, психотерапевтів, студентів - а також усіх, хто бажає навчитися надавати психологічну допомогу і прагне допомагати іншим людям.

Про що цей курс?

Ми пропонуємо курс, в якому представлені авторські моделі практичної роботи з кризою, втратою та горем.

Термін курсу

Варіанти навчання:
Заняття проводяться 2-3 рази на тиждень, перше заняття в суботу о 17.00год.(понеділок-середа- по можливості п'ятниця з 17.00 год), тривалість кожного заняття 3 академ. години (30 годин -10 занять). Загальна тривалість курсу – 1,5 місяці. Платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM. 

Доступ до всіх матеріалів, закрита група. Індивідуальна супервізія чи  консультація для учасників курса  після проходження курса.Запис всіх занять.

Вартість всього курсу  1 200 грн.(розуміючи дану ситуацію в країні ми знизили вартість навчання вчетверо, можливість оплати частинами)

Після закінчення курсу видається Сертифікати підвищення кваліфікації від Університету Сучасних Знань та Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

Що Ви отримаєте після закінчення курсу

Спеціальні знання в області роботи з кризою, втратою та горем сьогодні необхідні кожному психологу, психотерапевту та педагогу, лікарю та кожній людині  адже саме психогенно зумовлені  симптоми кризи,  ускладненого горя та втрати складають найбільшу частину всіх труднощів, психосоматичних розладів  , а основним методом їх лікування є психокорекція та психотерапія.

IMG_7680_edited.jpg

Тренер курсу:

Наталія Сабліна -Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ ,в.о., доцент кафедри педагогіки та психології.

Коуч, психолог-практик.

Експерт з комунікаційних питань, конфліктології.

Дипломований і сертифікований АРТ-терапевт.

Автор «Школи мудрих жінок» та «Школи лідерства».

Фахівець в області індивідуального, сімейного та групового
консультування, сімейний і дитячий психотерапевт.

Член Української Спілки психотерапевтів та Східно-європейської асоціації АРТ-терапевтів.

Фахівець з системних розстановок за методом Берта Хеллінгера, тілесно-орієнтованої терапії, бодінамікі, фахівець по роботі з шокової травмою ізалежностями.

Фахівець в області індивідуальної та сімейної психотерапії, а
також терапії пар.

По проходженню курсу Після закінчення курсу видається Сертифікати підвищення кваліфікації від Університету Сучасних Знань та Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Навчальний план:

1.Надання екстреної психологічної допомоги. Особливості поведінки людини в кризових і надзвичайних ситуаціях. Принципи надання першої психологічної допомоги. Навички надання екстреної психологічної допомоги людям при гострих психічних реакціях під час або після кризових подій. Етичні принципи роботи кризового психотерапевта.
2.Психологічні практики допомоги під час посттравматичного стресового розладу. 
Травма війни – критерії, особливості переживання у дітей та дорослих, психологічна допомога.  Кризова інтервенція.
3.Як розмовляти з дітьми про війну.Психологічні особливості дитячого горя. Вікові особливості переживання горя. Місце та роль горя, печалі та страждання. Психотерапевтична робота з дітьми, які втратили батьків.
4. Горе як психологічний процес.  Симптоми горя та його критичні періоди часу. Робота із почуттям втрати. Етапи психологічної допомоги відповідно до етапів переживання горя. Життя після втрати.
5. Психологічна робота з жертвами насильства . Насильство та його наслідки. Робота із почуттям залежності. Проживання горя "Втопити горе в алкоголі".
6.Арт-терапія як засіб подолання психічних травм у дітей та підлітків. Особливості роботи з психічними травмами у дітей. Робота з діьми-переселенцями та постраждалими. 
7. Технологія консультування при тяжких втратах. Випадковий свідок розстрілу та смерті.  Особливості  переживання смерті дитини. Аналіз існуючих  программ по работі з батьками. 
8. Арт терапевтичні техніки та тілесно-орієнтовані методи в роботі з травмою та горем. Особливості використання арт-терапії в роботі з учасниками бойових дій. Ресурс у роботі з шоковою
травмою.
9. Терапія під час переживання втрати. Власна робота над горем. Копінг-стратегії переживання втрати.Вихід з кризових станів та розкриття ресурсів на основі МАК (метафоричні асоціативні карти)
10.Ресурсні стани. Відновлення психолога після роботи з клієнтами, які проживають кризи, втрату та горе.

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM

Реєстрація до 17 травня 2022р(включно)

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати.
Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Якщо у вас виникли проблеми з реєстрацією, зверніться до нас за цими контактами