top of page
Навчальні курси : Программы
держась за руки

 Навчальний онлайн-курс для психологів, педагогів, медичних працівників та волонтерів
" "Психологічна допомога в  кризових ситуаціях : травма, ПТСР, насильство, згвалтування, втрата""

03.04.2023 - 12.06.2023

Для кого цей курс

Курс буде корисним для представників професій, що допомагають: педагогів, соціальних працівників, волонтерів, медиків, психологів, психотерапевтів, студентів - а також усіх, хто бажає навчитися надавати психологічну допомогу і прагне допомагати іншим людям.

Про що цей курс?

Ми пропонуємо курс, в якому представлені авторські моделі практичної роботи з кризою, втратою та горем.

Термін курсу

Варіанти навчання:
Заняття проводяться 1 раз на тиждень тривалість кожного заняття 3 академ. години (36 годин). Загальна тривалість курсу – 2,5 місяці. Платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM. 

Доступ до всіх матеріалів, закрита група. Індивідуальна супервізія чи  консультація для учасників курса  після проходження курса.Запис всіх занять.

Розуміючи дану ситуацію в країні ми знизили вартість навчання   до  2 500 грн. 

Вартість  курсу в мирний час  6 800 грн. 

Після закінчення курсу видається Сертифікати підвищення кваліфікації від Університету Сучасних Знань та Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

Що Ви отримаєте після закінчення курсу

Спеціальні знання в області роботи з кризою, втратою та горем сьогодні необхідні кожному психологу, психотерапевту та педагогу, лікарю та кожній людині  адже саме психогенно зумовлені  симптоми кризи,  ускладненого горя та втрати складають найбільшу частину всіх труднощів, психосоматичних розладів  , а основним методом їх лікування є психокорекція та психотерапія.

IMG_7680_edited.jpg

Тренер курсу:

Наталія Сабліна - Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ, доцент кафедри педагогіки та психології. Президент БФ «САРОКА», директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Коуч, психолог-практик. Ведуча навчальних онлайн курсів.

Кризовий психолог. Сертифікований спеціаліст з програми European School Psychology Centrefor Training –“The Professional study program of Crisis management in Israeli schools and communities”). Психологічна робота з військовими та бійцями АТО з 2014 року.

Експерт з комунікаційних питань, конфліктології. Дипломований і сертифікований АРТ-терапевт. Фахівець в області індивідуального, сімейного та групового консультування, сімейний і дитячий психотерапевт, член Української Спілки Психотерапевтів та Східно-європейської асоціації АРТ-терапевтів.

Фахівець тілесно- орієнтованої терапії, бодінамікі, фахівець по роботі з втратою, шокової травмою та залежностями.

По проходженню курсу Після закінчення курсу видається Сертифікати підвищення кваліфікації від  Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь за можливістю у всіх модулях, виконання домашніх завдань,
розробка і захист сертифікаційної роботи.

Навчальний план:

1.Надання екстреної психологічної допомоги. Особливості поведінки людини в кризових і надзвичайних ситуаціях. Принципи надання першої психологічної допомоги. Навички надання екстреної психологічної допомоги людям при гострих психічних реакціях під час або після кризових подій. Етичні принципи роботи кризового психотерапевта.
2.Психологічні практики допомоги під час посттравматичного стресового розладу. 
Травма війни – критерії, особливості переживання у дітей та дорослих, психологічна допомога.  Кризова інтервенція.
3.Як розмовляти з дітьми про війну.Психологічні особливості дитячого горя. Вікові особливості переживання горя. Місце та роль горя, печалі та страждання. Психотерапевтична робота з дітьми, які втратили батьків.
4. Горе як психологічний процес.  Симптоми горя та його критичні періоди часу. Робота із почуттям втрати. Етапи психологічної допомоги відповідно до етапів переживання горя. Життя після втрати.
5. Психологічна робота з жертвами насильства . Насильство та його наслідки. Робота із почуттям залежності. Проживання горя "Втопити горе в алкоголі".
6.Арт-терапія як засіб подолання психічних травм у дітей та підлітків. Особливості роботи
з психічними травмами у дітей. Робота з діьми-переселенцями та постраждалими. 
7. Технологія консультування при тяжких втратах. Випадковий свідок розстрілу та смерті.  Особливості  переживання смерті дитини. Аналіз існуючих  программ по работі з батьками. 
8. Арт терапевтичні техніки та тілесно-орієнтовані методи в роботі з травмою та горем. Особливості використання арт-терапії в роботі з учасниками бойових дій. Ресурс у роботі з шоковою
травмою.
9. Терапія під час переживання втрати. Власна робота над горем. Копінг-стратегії переживання втрати.Вихід з кризових станів та розкриття ресурсів на основі МАК (метафоричні асоціативні карти)
10. Фактори, що сприяють насильству. Сексуальне насильство. Згвалтування, його наслідки та психотерапевтичні прийоми. 
11. Технологія консультування при тяжких втратах.Суїцид як деструктивний вихід з кризи.Види суїцидальної поведінки. 
деструктивні виходи з кризи. Психологічна допомога при алкоголізмі та наркоманії.
12. Ресурсні стани.  . Відновлення психолога після роботи з клієнтами, які проживають складні етапи життя: втрата. насильство та смерть близької людини.

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM

Реєстрація до 3 квітня 2023р(включно)

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати.
Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

bottom of page