top of page
Навчальні курси : Программы
Мужская модель с белыми цветами

Навчальний онлайн-курс  «Робота з психосоматичними розладами. Дитяча психосоматика. Психосоматичні захворювання у дні війни»

01.03.2023 по 29.03.2023

Для кого цей курс

Теоретичний і практичний контент занять спрямований на широку аудиторію людей: як на тих, хто планує в подальшому застосовувати техніки в своїй професійній діяльності, так і на тих, хто прагне застосувати набутий досвід у своєму повсякденному житті.

Навчальний онлайн-курс для всіх, хто зацікавлений у саморозвитку , професійному зростанні , підвищенні кваліфікації та ефективності роботи, а саме головне для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, лікарів, медичних працівників, тренерів, студентів

Про що цей курс?

Курс являє собою покрокове практичне керівництво для роботи із запитом психосоматичного напрямку.  Він є логічним продовження психологічної діагностичної гри «Психосоматика». 

В даному курсі зведена до мінімуму теоретична частина і робиться акцент на практично застосовуваних для роботи техніках.

Метою курсу є підготовка фахівців в галузі практичної психології, навчання набору технік і діагностичної гри "Psyhoсоматика» та психологічної допомоги в роботі з клієнтами (пацієнтами), що мають психосоматичні розлади, навчання теоретичним основам сучасної психосоматики, формування практичних навичок психотерапії при психосоматичних розладах, також дитяча психосоиатика.

Термін курсу

Програма курсу складається з двох тематичних модулів

5 онлайн-занять  20 академ.годин

+участь трансформаційна гра "Psyhoсоматика» 3 година

Що Ви отримаєте після проходження курсу

В рамках навчального курсу учасники познайомляться з основними теоретичними і клінічними концепціями психосоматики, а також з особливостями психоаналітичного підходу в терапії психосоматичного клієнта, особливостями техніки в психотерапії і взаємодії з його оточенням.

Курс допоможе Вам більше дізнатися про своє тіло.  В процесі проходження курсу, Ви на практиці відчуєте унікальність гри «Психосоматика».

psikholog online Sablína

Тренер курсу:

Наталія Сабліна -Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ , доцент кафедри педагогіки та психології.
Коуч, психолог-практик.
Експерт з комунікаційних питань, конфліктології.
Ведуча та авторка гри Psyhoсоматика
Директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної

По проходженню навчального курсу, ви отримуєте сертифікат учасника «Робота з психосоматичними розладами»

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Програма курсу:

Модуль 1

·  Заняття 1.Основи психосоматики. Види психосоматичних розладів. Теорія і модель механізму виникнення психосоматичних розладів .Особистість психосоматичного клієнта-паціента.

·   Заняття 2 Дитяча психосоматика.Вплив системи дитячо-батьківських відносин при формуванні психосоматичних розладів. Дитина -дзеркало сім'ї. Як мамині емоції впливають на здоров'я дитини.

     Заняття 3. Психосоматичні розлади та ПТРС. Вплив військових дій на тіло та організм людини. Проблеми зі сном, апетитом та їх психологічні причини.  Психосоматика втрати, горювання. Психосоматика почуття повини, сорому. Травма біжинця та свідка.

Модуль 2

·    Заняття 4. (Практична частина).Методика діагностики та психотерапія психосоматичних розладів. Робота з МАК.Введення в гру «Психосоматика»

·    Заняття 5. (Практична частина). Алгоритм, роботи в індивідуальній та груповій терапії. Психологічна гра «Психосоматика».

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM

Реєстрація до 1 березня 2023р. 8.00 год.(включно)

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати.
Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Якщо у вас виникли проблеми з реєстрацією, зверніться до нас за цими контактами

Навчальний онлайн-курс  «Робота з психосоматичними розладами. Дитяча психосоматика.
Психолого-діагностична гра «Психосоматика»
Я обираю вартість навчання
Набір для гри
Оплата до 01.03.2023 8:00 год. (Включно) Підтвердження участі буде відбуватися після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній фор
bottom of page