top of page
Навчальні курси : Программы

НАВЧАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-КУРС

«Робота з психосоматичними розладами. Дитяча психосоматика.
Психосоматичні захворювання у дні війни»

Курс для всіх, хто хоче пропрацювати зі своїми хворобами, зацікавлений у саморозвитку , професійному зростанні , підвищенні кваліфікації та ефективності роботи

Group 8.png

20.09.2024 — 20.10.2024

Group 1000003059.png

FOR WHOM

Для кого цей курс

Теоретичний і практичний контент занять спрямований на широку аудиторію людей: як на тих, хто планує в подальшому застосовувати техніки в своїй професійній діяльності, так і на тих, хто прагне застосувати набутий досвід у своєму повсякденному житті.

Навчальний онлайн-курс для всіх, хто зацікавлений у саморозвитку , професійному зростанні , підвищенні кваліфікації та ефективності роботи, а саме головне для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, лікарів, медичних працівників, тренерів, студентів

WHAT ABOUT

Про що цей курс

Курс являє собою покрокове практичне керівництво для роботи із запитом психосоматичного напрямку.  Він є логічним продовження психологічної діагностичної гри «Психосоматика». 

В даному курсі зведена до мінімуму теоретична частина і робиться акцент на практично застосовуваних для роботи техніках.

Метою курсу є підготовка фахівців в галузі практичної психології, навчання набору технік і діагностичної гри "Psyhoсоматика» та психологічної допомоги в роботі з клієнтами (пацієнтами), що мають психосоматичні розлади, навчання теоретичним основам сучасної психосоматики, формування практичних навичок психотерапії при психосоматичних розладах, також дитяча психосоиатика.

TERM

Термін курсу

Програма курсу складається з двох тематичних модулів

5 онлайн-занять  20 академ.годин

+ участь трансформаційна гра "Psyhoсоматика» 3 година

Ціна за весь курс 2400грн. у дні війни (в мирний час вартість 4000 грн.)

2000 грн. - для учасників та слухачів "Тренінгового центру Наталії Сабліної" та членів мережі "Міжнародної асоціації психологів та тренерів-експертів 

WHAT AFTER THE COURSE

Що Ви отримаєте після закінчення курсу

В рамках навчального курсу учасники познайомляться з основними теоретичними і клінічними концепціями психосоматики, а також з особливостями психоаналітичного підходу в терапії психосоматичного клієнта, особливостями техніки в психотерапії і взаємодії з його оточенням.

Курс допоможе Вам більше дізнатися про своє тіло.  В процесі проходження курсу, Ви на практиці відчуєте унікальність гри «Psychocoматика»

Також Ви отримаєте:

+ 2 сертифіката підвищення кваліфікації українською та англійською мовами

+1 сертифікат Ведучий трансформаційної гри  Psyhoсоматика

CERTIFICATE

Сертифікат

Після закінчення курсу видається 2 сертифікати підвищення кваліфікації українською та англійською мовами від  Тренінгового Центру Наталії Сабліної. 
Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь по можливості у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття — ZOOM
Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі

COURSE TRAINER

Тренер курсу

НАТАЛІЯ САБЛІНА

Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ, доцент кафедри педагогіки та психології.

 

Президент БФ «САРОКА»,

 

Директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Авторка 21 онлайн-курсу

Group 1000003160.png

PROGRAM

Програма курсу

Модуль 1

Заняття 1. Основи психосоматики. Види психосоматичних розладів. Теорія і модель механізму виникнення психосоматичних розладів .Особистість психосоматичного клієнта-паціента.

Заняття 2. Дитяча психосоматика.Вплив системи дитячо-батьківських відносин при формуванні психосоматичних розладів. Дитина -дзеркало сім'ї. Як мамині емоції впливають на здоров'я дитини.

Заняття 3. Психосоматичні розлади та ПТРС. Вплив військових дій на тіло та організм людини. Проблеми зі сном, апетитом та їх психологічні причини.  Психосоматика втрати, горювання. Психосоматика почуття повини, сорому. Травма біжинця та свідка.

Модуль 2

Заняття 4. (Практична частина).Методика діагностики та психотерапія психосоматичних розладів. Робота з МАК.Введення в гру «Psychocoматика»

Заняття 5. (Практична частина). Алгоритм, роботи в індивідуальній та груповій терапії. Психологічна гра «Psychoco
матика»

Group 1000003023.png

Співпрацюємо

Тренінговий центр Наталії Сабліної

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про послуги «Тренінговий Центр Наталії Сабліної»

Тренінговий центр Наталії Сабліної

natashasablina@ukr.net
+380963604600
+380995038424

Україна, Київ

  • YouTube Социальные Иконка
  • 4
  • icons8-viber-48
  • Facebook

Ви маєте можливість ознайомитися з нашими відгуками на нашій сторінці в Instagram

bottom of page