top of page

Цікаві статті по психології

і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

Техніка « Робота зі страхом»
Сьогодні хочу вам дати одну вкрай просту, але дуже ефективну техніку, що дає змогу прибрати або мінімізувати прояви страху.

За її допомогою люди позбавляються панічних атак, гіпергідрозу та тремору в кінцівках та інших симптомів страху.

Суть ось у чому:

1️⃣ Згадуєте свій симптом (панічна атака, нестача повітря, трясучка тощо).

2️⃣ Доводьте в уяві ситуацію виникнення симптому до абсурду.

Поясню.

Наприклад, вам потрібно виступити на публіці, а ви боїтеся, що серце почне сильно лаятися, ви онімієте і не зможете вимовити не слова.

Перед виступом не бійтеся наступу паніки, а навпаки намагайтеся викликати напад (це може здатися абсурдним, але в тому й суть 😉)

Прям скажіть собі: «Таня, ти так боїшся - ось молодець! Давай, покажи їм як треба боятися по-справжньому! Нехай серце вистрибує з грудей! Так, ти завалиш виступ, але який фурор вчиниш, якщо звалишся з панічною атакою! Просто браво! Якщо ти справді це перевіриш, можеш купити собі на решту зарплати все, що захочеш!»


Зазвичай тут людина починає сміятися 🤭 і вся тривога миттю відступає. Особливо ефективно пообіцяти собі нагороду за викликані симптоми страху.

Спробуйте😉

#тренінговийцентрнаталіїсабліної
1 021 перегляд2 коментарі

Останні пости

Дивитися всі

Зі Всесвітнім днем ​​психічного здоров’я! «А що це таке взагалі психічне здоров’я? де кордон? як його виміряти, визначити, помацати? Визначення від ВООЗ: Психічне здоров’я - це стан благополуччя, при

bottom of page