top of page

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

СИЛЬНІ ЛЮДИ

Бережіть сильних людей.

✍️Сильні люди бувають набагато беззахиснішими за слабких. Під час урагану гнучкий очерет гнеться і шарудить, а сосна просто ламається і вмирає назавжди — кажуть китайці, а китайці знають, що кажуть.

✍️Сильні люди відповідають зовсім не за себе. І навіть не за своїх близьких. Вони відповідають за весь світ, який потрапив до їхньої орбіти. Бо сила притягує до себе — так кажуть фізики, а вони теж знають, що кажуть.

Сильні люди зовсім не здоровіші і не міцніші за всі інші. Просто вони точно знають, що не мають права непритомніти і вмирати, поки від них все ще хтось залежить. Вони здатні під час великого інфаркту стрибнути у воду, доплисти до дитини, що тоне, витягнути її на берег, переконається, що їй більше нічого не загрожує, і тільки тоді відключитися. Так кажуть медики — а медики побачили за своє життя куди більше чудес, ніж фізики та китайці разом узяті.

✍️А ще сильні люди дуже самотні. І зовсім не тому, що нікого не терплять поряд із собою. Просто ... Вони ж сильні? Ось нікому й на думку не спадає, що і їм буває боляче, страшно, самотньо, просто тужливо.

✍️Ходять землею сильні, мовчазні люди. З ними не завжди легко, не завжди приємно, не завжди комфортно – зате надійно. Це і є та сама кавалерія, яка завжди приходить на допомогу в останній момент!

Бережіть сильних людей🙏.

131 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page