top of page
Навчальні курси : Программы

ТРЕНІНГИ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ

Онлайн-Курс для тих, хто хоче стати тренером 

Group 1000003218.png
20.04.2024-11.05.2024
Group 1000003059.png

FOR WHOM

Для кого цей курс

Ви вже освоїли певний фах, досконало оволодівши професійними техніками, і тепер готові розповісти іншим таємниці професії?

 

Навчальний курс  з підготовки Тренерів, для сміливих та дієвих людей, які хочуть заробляти власними знаннями.   


Якщо Ви можете назвати себе фахівцем з багаторічним стажем в обраній темі або темах, якщо Ви готові розпочати комунікувати з іншими ділячись своїми напрацюваннями, якщо Ви вже думали про початок власної тренерської справи – цей курс для Вас. 

WHAT ABOUT

Про що цей курс

Цей курс про засади позитивної тренерської діяльності, про технології навчання дорослих, про те як вибрати тему власного тренінгу, сформувати його структуру, розрахувати час і вартість, підібрати інформаційні джерела, визначити потенційну авдиторію та комунікувати з нею.  
Після успішного проходження курсу Ви сформуєте власний курс або тренінг та зможете капіталізувати власні знання та вміння.

DURATION OF THE COURSE

Тривалість курсу

Загальна тривалість курсу – 20 академічних годин розподілені на чотири зустрічі. Інтенсивність зустрічей - раз у тиждень, щовівторка, тривалістю понад

 

4 академічні години з 17:00 до 19:30 години.  
 

Платформа проведення занять – ZOOM. 
 

Доступ до всіх навчальних матеріалів через закриту групу в месенджері TELEGRAM. 
 

Вартість курсу, який складається з з чотирьох зустрічей в умовах воєнного стану - 2800 грн.,

 

для членів Міжнародної Асоціації психологів та тренерів-експертів, а також  учасників курсв Тренінгового Центру наталії Сабліної  – 2200 грн,

 

для учасників бойових дій та членів їх сімей, при наявності дійсного посвідчення – 1200 грн  

COURSE TRAINER

Тренер курсу

ВІТАЛІЙ ЗАГАЙНИЙ

Магістр публічного адміністрування, державний службовець категорії «А», почесний професор Ізмаїльського державного гуманітарного університету, засновник Центру громадянських ініціатив-ЦЕГРІН, тренер з 20 річним досвідом.  

Group 1000003214.png

CURRICULUM

Навчальний план

1  Тренерська діяльність та хто такий тренер. В чому відмінність між тренером і викладачем. Принципи/засади тренерської діяльності. Як люди сприймають інформацію та які оптимальні способи її передачі і донесення. Типи темпераменту людей та який зв'язок між ними і способами донесення інформації. 


2  Види навчальних заходів, технології та методики, форми

та інструменти навчання дорослих. Що таке цикл Колба, як він працює

та чому це треба знати для організації тренеру? 


3  Визначення теми тренінгу, структури, розрахунок часу, підбір джерел інформації. Правила та анти-правила проведення тренінгу для дорослих. 
 

4  Сертифікаційна робота полягає у підготовці власного тренінгу тривалістю 2,0-3,0 академічні години.  Підсумкове заняття передбачає індивідуальне представлення власної презентації та включає їх колективне обговорення і оцінювання учасниками навчального курсу

й залученими експертами за шкалою «задовільно-добре-чудово».  

CERTIFICATE

Сертифікат

Після закінчення курсу видається 2 сертифікати підвищення кваліфікації українською та англійською мовами від  Тренінгового Центру Наталії Сабліної. 
Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь по можливості у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття — ZOOM
Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі

Ви маєте можливість ознайомитися з нашими відгуками на нашій сторінці в Instagram

Group 1000003023.png

Співпрацюємо

Тренінговий центр Наталії Сабліної

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про послуги «Тренінговий Центр Наталії Сабліної»

Тренінговий центр Наталії Сабліної

natashasablina@ukr.net
+380963604600

+380995038424

Україна, Київ

  • YouTube Социальные Иконка
  • 4
  • icons8-viber-48
  • Facebook
bottom of page