top of page

НАВЧАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-КУРС

Робота з образами та метафорою, використання МАКкарт у роботі психолога та педагога. Бібліотерапія

Ми, Наталія  Сабліна та Дафна Шарон-Максимов 

Запрошуємо на навчально-терапевтичний  онлайн-курс "Бібліотерапія. Робота з образами та метафорою, використання МАКкарт у роботі психолога та педагога"  

Group 1000003134.png

Старт 14.09.2024

Навчальні курси : Программы

FOR WHOM

Для кого цей курс

Теоретичний і практичний контент занять спрямований на широку аудиторію людей: як на тих, хто планує в подальшому застосовувати техніки в своїй професійній діяльності, так і на тих, хто прагне застосувати набутий досвід у своєму повсякденному житті.

Навчальний онлайн-курс для всіх, хто зацікавлений у саморозвитку , професійному зростанні , підвищенні кваліфікації та ефективності роботи, а саме головне для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, лікарів, медичних працівників, тренерів, студентів

Вартість всього курсу у дні війни 4 800 грн, замість 8 400 грн

Group 1000003059.png

TERM

Термін курсу

ВАРІАНТИ НАВЧАННЯ: Цей курс складається з 5 модулів ( 40 академічних годин) :

30 контактних академічних годин навчання

10  академічних годин самоопрацювання

 

РОЗКЛАД НАВЧАННЯ

I  та ІІ модуль Розклад робочого дня: 11:00 – 17.00год.

 IIІ та ІV модуль Розклад робочого дня: 11:00 – 17.00год.

25.05.2024 -V модуль + захист сертифікаційної роботи Розклад робочого дня: 11:00 – 17.00год.

Платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM. Доступ до всіх матеріалів в clasroom, закрита група, запис занять. Групова супервізія. Робота в групах.   

IN THIS COURSE YOU WILL:

На цьому курсі ви:

Модуль 1 Введення у бібліотерапію. Історія та основні поняття бібліотерапії. Цілі, завдання та принципи бібліотерапії. Психологічні механізми та ефекти бібліотерапії. Форми та методи проведення бібліотерапії. Показання та протипоказання до бібліотерапії.Критерії вибору літератури для бібліотерапії. Практичні вправи з підбору та аналізу літератури.

 

Модуль 2 Робота з образами та метафорою. Метафора і її застосування. МАК - правила роботи і техніка безпеки. Метафоричні карти в психології. Принципи роботи з МАК·. Класифікація колод. Специфіка і універсальність різних колод карт. Базові колоди. МАК-практикум. Використання МАК з дітьми та дорослими.

 

Модуль 3.Бібліотерапія з дітьми. Типи дитячої літератури та його функції. Бібліотерапія в різних вікових групах та в сім'ї. Практичні вправи щодо проведення бібліотерапії з дітьми Бібліотерапія з дітьми з особливими потребами. Особливості психологічної допомоги дітям із особливими потребами. Адаптація літератури до особливостей дітей із особливими потребами.

Практичні вправи щодо проведення бібліотерапії з дітьми з особливими потребами. Бібліотерапія при роботі з травмою та посттравмою. Практичні вправи з проведення бібліотерапії при роботі з травмою та посттравмою.

 

Модуль 4. Метафоричний портрет і автопортрет. Як вибрати для себе метафоричні карти. Техніки роботи з Я-концепцією. Як вибрати колоду. Технік МАК як інструмент в роботі з емоціями.· МАК для підтримки ресурсного емоційного стану. Вихід з кризових станів та розкриття ресурсів на основі МАК.  Алгоритм створення власної колоди та вправ на основі МАК. Піскова психотерапія та МАК.

 

Модуль 5 . Презентація авторських методик.·    Презентація авторських метафоричних карток Наталії Сабліної та авторських посібників Дафни Шарон-Максимов.    Підбиття підсумків та зворотний зв'язок. Аналіз власного досвіду та рефлексія. Рекомендації щодо подальшого вивчення та практики бібліотерапіі.

Сертифікація, вручення сертифікатів 

COURSE TRAINER

Тренер курсу

НАТАЛІЯ САБЛІНА

Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ, доцент кафедри педагогіки та психології. Президент БФ «САРОКА», директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної

Group 1000003160.png

COURSE PROGRAM

Програма курсу

CERTIFICATE

Сертифікат

Після закінчення курсу видається сертифікат про підвищення кваліфікації державною мовою від Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Також ви можете замовити додатково сертифікат англійською мовою.


Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь по можливості у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття — ZOOM
Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі

Ви маєте можливість ознайомитися з нашими відгуками на нашій сторінці в Instagram

🔸Навчитеся інтегрувати цей  метод з іншими інструментами практичної психології у кризовій психології та психотерапії

🔸Отримаєте цінний досвід роботи в групі з глибинними методиками.

🔸Навчитеся надавати допомогу собі, клієнтам, які постраждали у дні війни  іншими екологічними способами, а саме бібліотерапія та робота з образами, метафорою

🔸Отримаєте  навички роботи з асоціативними картами та книгами, як з ефективним діагностичним і терапевтичним інструментом.

ДАФНА ШАРОН-МАКСИМОВ

Освітній психолог, міжнародний експерт із роботи з травмою та посттравматичним стресовим розладом у дітей та підліткі,  авторка методу Хібукі-терапія.

(викладання матеріалу російською мовою  та початковий рівень укр.мова) 

Group 1000003231.png
Group 1000003023.png

Співпрацюємо

Тренінговий центр Наталії Сабліної

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про послуги «Тренінговий Центр Наталії Сабліної»

Тренінговий центр Наталії Сабліної

natashasablina@ukr.net
+380963604600
+380995038424

Україна, Київ

  • YouTube Социальные Иконка
  • 4
  • icons8-viber-48
  • Facebook
bottom of page