top of page
Group 1000003059.png
Навчальні курси : Программы

НАВЧАЛЬНО-ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ОНЛАЙН-КУРС

«Дитяча психологія та психотерапія сімейного подружжя. Вплив війни на стосунки» 

Запрошуємо на навчально-терапевтичний онлайн-курс підвищення кваліфікації 

Group 1000003220.png

03.08.2024 - 31.10.2024

FOR WHOM

Для кого цей курс

Курс спрямований на підготовку фахівців у галузі дитячої психології та сімейної  психотерапії.  
 

Курс буде корисним для психологів, психотерапевтів, педагогів, тренерів, лікарів,  спеціалістів допомагаючих професій. 

WHAT ABOUT

Про що цей курс

Це спеціалізована форма психотерапії , де за допомогою медитативних та арт-терапевтичних технік клієнти з допомогою тренерів припрацьовують певні стани, синдроми, психосоматичні питання, страхи,знаходять внутрішній ресурс і починають моделювати власне життя.

Навчання інтерактивне: поєднується теорія, розбір методик, аудіо та відеоматеріали. 
 

Навчання проводиться у доступному форматі – курс може освоїти будь-який спеціаліст допомагаючою сфери, який потребує профільних знань дитячої психології. 
 

Навчання проводиться у закритій терапевтичній групі – це означає, що всі методики та вправи ви відпрацьовуєте на собі та окрім знань отримуєте терапевтичний ефект у безпечних комфортних умовах групової динаміки. 

TERM

Термін курсу

Тривалість повного курсу – 3 місяці. 5 практичних онлайн модулів

(90% практики) по 8 академ годин  (40 годин) + практична частина

(20 годин) 

 

ВАРТІСТЬ КУРСУ: 5 200 грн (замість 7800 грн у мирний час). 

3900грн. знижка 50%, для учасників, які навчаються або проходили курси

у Тренінговому  Центрі Наталії Сабліної  
 

Підтвердження участі буде відбуватися після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний

в реєстраційній формі. 

WHAT AFTER THE COURSE

Що Ви отримаєте після закінчення курсу

Після закінчення курсу видається сертифікат про підвищення кваліфікації державною мовою від Тренінгового Центру Наталії Сабліної та ГО "Міжнародна асоціація психологів та тренерів-експертів". Також ви можете замовити додатково сертифікат англійською мовою. 

Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року. 
 

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь по можливості у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань, сертифікаційна робота. 

COURSE TRAINER

Тренера курсу

НАТАЛІЯ САБЛІНА

Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ, доцент кафедри педагогіки та психології. Президент БФ «САРОКА», директорка Тренінгового Центру Наталії Сабліної

Голова міжнародгої Асоціації психологів та тренерів експертів

Group 1000003160.png

PROGRAM

Програма курсу

1. Подружні стосунки, як об'єкт роботи психолога. Сім'я ташлюбно-сімейні вдносин. Життєвий цикл сім'їта стадії. Психологічна сумісність сучасної сім'ї. Психологічне забезпечення сімейного консультування. 

2. Робота психолога з  дітьми. Робочий простір у кабінеті дитячого психолога, предмети та інвентар.Розвиток дитини як суб’єкта. Вікові кризи дітей.  Психічні стани дітей з якими частіше стикаються дитячі психологи (страхи, гіперактивність, дитяча агресія, сором’язливість, енурез, гризіння нігтів, тривожність та інше). Арт-терапія в діяльності дитячого психолога  (методи роботи, практики, вид діяльності). Практичні методи роботи з сім’єю дитини. 

3. Робота дитячого психолога з дітьми з особливими освітніми потребами.Сукупність виховання та навчання дітей з особливими освітніми потребами.Психодіагностична робота практичного психолога з особливими  дітьми. Особливості розвитку у дітей з особливими освітніми потребами (пізнавальний розвиток, психомоторний розвиток, комунікативна компетентність).Психологічна підтримка батьків, які мають дитину з особливими освітніми потребами. Безумовне прийняття батьками своїх особливих дітей.Напрями професійної діяльності психолога з дітьми ООП 
 

4. Особливості використання психотерапевтичних технік в сімейній психотерапії. Методи і методики дослідження сімейної взаємодії. Вплив сімейних взаємин на професійну діяльність людини.Стан шлюбу в окремих життєвих кризах. Психологічне  забезпечення сексуальності. Психофізіологічні прояви сексуальності у чоловіків та жінок. Психогігієна шлюбу. 
 

5. Сімейні стосунки на відстані під час війни: виклики та перспективи збереження. Вплив сімейних проблем на військовослужбовців.Моделі психологічної допомоги дружинам демобілізованих військовослужбовців. 
Фінальний практикум. Сертифікація.

КОСАРЕНКО ОКСАНА

Магістир психології, дитячий психолог, АРТтерапевт. 
Працює з дітьми дошкільного віку вже 18 років, 7 років працює з дітьми з особливими освітніми потребами та їхніми дітьми, також працює з підлітками, дорослими і сім'ями. Використовує в своїй роботі методи арттерапії, пісочної терапії, МАК.

Group 1000003223.png

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття — ZOOM
Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі

Ви маєте можливість ознайомитися з нашими відгуками на нашій сторінці в Instagram

Group 1000003023.png

Співпрацюємо

Тренінговий центр Наталії Сабліної

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про послуги «Тренінговий Центр Наталії Сабліної»

Тренінговий центр Наталії Сабліної

natashasablina@ukr.net
+380963604600
+380995038424

Україна, Київ

  • YouTube Социальные Иконка
  • 4
  • icons8-viber-48
  • Facebook
bottom of page