top of page

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

Хочу все змінити в своєму житті! Скажіть, з чого почати?

Хочу все змінити в своєму житті! Скажіть, з чого почати? Нещодавно мені поставили таке запитання, і я задумалася, що насправді багато людей тією чи іншою мірою не задоволені своїм життям.

І тоді виникає резонний момент – що ж робити? Пропоную вам кілька кроків у цьому напрямку.

1 Перший - це, звичайно, зрозуміти що саме ви хочете міняти, а що залишити? Наприклад, вам подобаються ваші стосунки з друзями, ваш розпорядок дня у вихідні, ваші спонтанні поїздки за місто.

Значить це залишиться, це буде опорою. Але стосунки з близькими родичами не влаштовують, не влаштовує робота. Це і буде точкою вашої уваги, то у що треба буде вкластися інакше.


2. Другий крок Коли визначено точку відліку, потрібно зрозуміти, які ваші дії призводять до незадовільного результату.


Наприклад, коли родичі дають непрохані поради, ви раз-по-раз мовчите, а потім довго переживаєте. Або ви вважаєте, що гідні більшого, і не ходите співбесідами. Отже, у цих місцях потрібно буде чинити інакше.


Потрібно зрозуміти які навички, ресурси необхідні зміни. Наприклад, у першому випадку можна почитати книги про особисті межі/пройти тематичну групу/піти до психолога із запитом. У другому випадку можна подумати і попрацювати над переконаннями, що обмежують, пошукати знайомих, які змінюють роботу легко і дізнатися їх стратегії і т.д. і т.п.


Впевнена , якщо ви дотримуватиметеся послідовності, то точно зрушитеся в бажаному напрямку.

А хто хоче ще більше змін, тоді я запрошую в липні на марафон « Час. Гроші. Успіх» https://docs.google.com/forms/d/15x-qJmy2OO-IuSHGqRB3pr7YiZVJYjxAw79BgkKQ7KU/edit30 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page