top of page

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

Техніка «Мокра собака»

Пам'ятаєте знамениту приказку «Все в житті взаємопов'язано»? Так от, це відноситься не тільки до того, що відбувається навколо нас, але і до нашого внутрішнього стану.

Техніка "Мокра собака" підходить для скидання напруги через тіло. Якщо ви після якоїсь події відчуваєте неприємні емоції, то ця вправа дозволить знизити їхню інтенсивність або звести нанівець.

Отже, уявіть себе собакою 🐕 Але не просто собакою, а тим, який щойно викупався. Що вона (ви) зробить насамперед? Звичайно, обтруситься.

Вставайте на четвереньки і починайте обтрушуватися. Робіть це як слід, щоб вся вода пішла з вашої шубки. Потрясіть головою, тулубом, руками, попою, ногами.

Поексперементуйте з темпом та швидкістю обтрушування, спробуйте додати звуки. Вживіться у цю роль мокрого собаки. Продовжуйте вправу до тих пір, поки не відчуєте, що достатньо (але, будь ласка, не перестарайтеся до темряви в очах).

Якою б грайливою була ця техніка, насправді вона служить глибоким цілям — активізує парасимпатику для розслаблення та утилізує гормони стресу, спрямовуючи тіло в дію.

До цієї вправи є лайфхак, якщо можливості стати на четвереньки немає, а стрес хочеться скинути. Уявіть тоді, що ви сильно запилилися. Обтрушуйте себе руками, трясіть ногами і головою. Підійде для виконання у будь-яких умовах.

Бережіть себе!

445 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commenti


bottom of page