top of page

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

З чого починати, коли я не в ресурсі?

З початком війни люди перебувають у стадії нерозуміння, неприйняття, болю та розчарування. Не розуміють потрібен психолог чи ні, не сприймають, що негативні емоції важливо пропрацювати і біль залишають всередині.


🙏Що робити?

По-перше, прийняти це. Спади та кризи проходять.

По-друге, зрозуміти, що в майбутньому продавати свої послуги я можу , але вже по іншому. Отже, з чого почати?


🔶Крок 1. Індивідуальну терапію можуть дозволити собі не всі. У цьому людям важливо отримувати відповіді свої запитання, підвищувати психологічну грамотність.

🔶Запропонуйте невеликі семінари, курси, аудіо-медитації або недорогі електронні книги, якими ви могли б доповнити свій пакет послуг.


🔶Крок 2. Розробте нові маркетингові підходи. Здійсніть ідеї, на які раніше не вистачало часу: нові розсилки, семінари, партнерські програми, курси.


🔶Крок 3. Займіться самоосвітою. Можливо зараз саме той час, який ви можете витратити на супервізію, курси або книги, які допоможуть вашій роботі.


🔶Крок 4. Об'єднуйтесь із колегами. Наприклад, проводьте спільні прямі ефіри, подвоюючи глядацьку аудиторію✍️


🔶Крок 5. Зробіть сторінку з описом вашої консультації та формою запису, розмістіть її в соцмережах, посилайтеся на неї у постах та листах.


🔶Крок 6. Приділіть час собі. Вам може бути страшно відпочивати, коли у вас є мало клієнтів, але іноді це саме те, що потрібно. Може, закінчити раніше цієї п'ятниці? Взяти вихідний? Навіть кілька додаткових годин, які ви присвятите собі, можуть наситити вас енергією та натхненням для подальшої роботи.


🔶Що цього списку ви спробуєте вже зараз?

Ви можете взяти ці або вигадати свої варіанти активностей.


Головне – не застигати, дбати про себе та продовжувати рухатися вперед.


P.S. А ще ми запрошуємо на навчальний онлайн курс «Основи психологічного консультування та психотерапії. З чого почати приватну практику» https://www.sablinatz.com/osnovy-konsultuvannya


202 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page