top of page

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

0-02-05-27dfacac63366b8a0f8bc3170352238171937ff89f6202f84e77b5767d065a0a_79592bf961ebd777.

Цікаві статті по психології
і корисна інформація

Наталія Сабліна

Пошук

“Жінка народжена нести в цей світ красу, гармонію та життя"


Жінка народжена, щоб нести мир, життя та гармонію, зберігати традиції, а її ідеальний стан – спокій, любов і натхнення. Як тільки жінка починає змінювати свою природу, вибираючи чоловічий шлях самореалізації, вона стає агресивною і дратівливою, примхливою і прискіпливою, незадоволеною і пригніченою, іншими словами, нещасливою.

Чи можна потім повернути себе?

То що ж повинна робити жінка, щоб в ній запанувала гармонія?

1. Просити про допомогу Принцип «я сама» робить з неї борця, свого пацанчика з двору, сильну і незалежну істоту, але ніяк не жінку. Відмовтеся від звички звалювати всю роботу на свої тендітні плечі, вчіться просити підтримку, приймати турботу, і ви здивуєтеся, наскільки жити стане простіше і приємніше!

2. Виявляти турботу Другий головний принцип – не тільки брати, а й віддавати. Жінка в рази підсилює свою енергію, якщо піклується про когось: про улюблені квіти, тварин, дітей, своїх батьків, чоловіка і, звичайно, про себе!

3. Дозволяйте себе обіймати і гладити Самотньо і спустошено виглядає жінка, до якої ніхто не торкається, яку ніхто не гладить, не обіймає, іншими словами, не любить. Просіть своїх близьких вас обіймати і гладити по голівці. Якщо у вас немає пари, запишіться на масаж. Не дозволяйте застоюватися енергії в своєму тілі!

4. Обмінюватися енергією Якщо жінка перестане давати хід своїм емоціям, вона увійде в стан застою, що миттю позначиться на її здоров’ї і стосунках з чоловіками. Вкрай важливо мати хоча б пару-трійку подруг, з якими можна було б посміятися або поговорити «про жіноче», обмінюючись почуттями і переживаннями. Це посилить вашу енергію!

5. Контактувати з реалізованими жінками Як обзавестися якостями, яких бракує? Спілкуватися з представницями прекрасної статі, які мають те, про що ви мрієте. Хочете завагітніти? Заведіть дружбу з молодими матусями. Хочеться щастя в особистому житті? Почніть спілкуватися зі щасливими заміжніми подругами. Це дійсно працює!

6. Доглядати за собою Піна для ванни, молочко для тіла, різні маски і скраби недарма так приваблюють жінку. Проявляючи турботу про себе, підтримуючи красу і чистоту свого тіла, ми насичується себе енергією. Догляд за волоссям, манікюр, макіяж надає ефект схоже на чаклунство, роблячи нас в рази впевненіше і щасливіше.

7. Займатися шопінгом Чому чоловіки відчувають себе виснаженими після походу по магазинах, тоді як жінки сяють на всі сто? Нескінченні примірки і приємні покупки дійсно дарують нове життя, вони наповнюють вашу енергію оновленням і силою.

8. Танцювати Східні, латиноамериканські, класичні та будь-які інші танці (навіть у плити з ополоником) здатні творити чудеса. Коли ви танцюєте, то даєте свободу своїм рухам і пізнаєте свою сексуальність, продовжуючи молодість і посилюючи жіночність.

9. Спілкуватися з природою Незважаючи на те, що жінка живе під девізом хранительки вогнища, вона не повинна весь час проводити у чотирьох стінах, далеко від природи. Постарайтеся частіше влаштовувати вилазки в ліс, ходити босоніж по землі, обіймати своє дерево сили. Спілкуйтеся з природою, адже саме земля живить вас енергією!

10. Практикувати медитацію Жінка має бути розслабленою і спокійною. Стреси, страхи, сумніви, невизначенність, – все це руйнує внутрішній світ, позбавляючи сил і енергії. Заняття медитацією дозволять знизити напругу, згладити кути, зробити світ трохи безпечнішим і приємнішим. Особливо корисні медитації перед сном і після пробудження.

У сучасному світі жінка грає багато ролей, витримує навантаження на рівні з чоловіками, окрім цього має залишатись здоровою, привабливою, енергійною. Турботливою мамою, мудрою подругою, вправною господинею та майстром своєї справи. Як усе це поєднати та гармонійно розвивати у собі – ви можете віднайти відповіді на наших заняттях у Школі Мудрих Жінок.

https://www.sablinatz.com/shkola-mudrikh-zhіnokінок.

74 перегляди0 коментарів

Comentários


bottom of page