top of page
Навчальні курси : Программы
Крупным планом утешительные руки

 
Навчально-терапевтичний онлайн-курс  підвищення кваліфікації  «Життя після втрати.  Психологічне консультування складних запитів: Горе та втрата"

06.06.2023 - 08.08.2023

Для кого цей курс

Даний навчальний онлайн курс буде цікавий практикуючим психологам, психотерапевтам, лікарям, педагогам, вихователям, директорам, менеджерам з персоналу, бізнес тренерам, соціальним  працівникам  та студентам і випускникам психологічних та педагогічних спеціальностей, а також усім, кому цікава тема втрати та горя.

Про що цей курс?

Курс присвячених питанням  психологічної допомоги відповідно до етапів переживання горя ; технологіям консультування при тяжких втратах; терапії під час переживання втрати та відновлення психолога після роботи з клієнтами, які проживають горе.

Термін курсу

Заняття проводяться 2 рази на тиждень, тривалість кожного заняття 3 академ. години (30 годин -10 занять - 1,0 кредит Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС))

Загальна тривалість курсу – 1,5 місяці. Платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM. 

Доступ до всіх матеріалів, закрита група. Індивідуальна супервізія чи  консультація для учасників курса  після проходження курса.

Вартість всього курсу 4 200 грн. (можливість оплати частинами)

За детальнішою інформацією звертайтеся (067)9694196,(099)5038424- Наталія

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі. Детальна інформація на сайтах:  Університету Сучасних Знань https://usz.org.ua та Тренінговому Центрі Наталії Сабліної  https://www.sablinatz.com/treningi-kursi

Що Ви отримаєте після закінчення курсу

Спеціальні знання в області роботи з втратою та горем сьогодні необхідні кожному психологу та педагогу, лікарю та кожній людині  адже саме психогенно зумовлені  симптоми звичайного горя,  симптоми ускладненого горя та втрати складають найбільшу частину всіх труднощів, психосоматичних розладів  та невдач в житті людей, а основним методом їх лікування є психотерапія.

IMG_7680_edited.jpg

Тренер курсу:

Наталія Сабліна -Кандидат психологічних наук, викладач УСЗ ,в.о., доцент кафедри педагогіки та психології.

Коуч, психолог-практик.

Експерт з комунікаційних питань, конфліктології.

Дипломований і сертифікований АРТ-терапевт.

Автор «Школи мудрих жінок» та «Школи лідерства».

Фахівець в області індивідуального, сімейного та групового
консультування, сімейний і дитячий психотерапевт.

Член Української Спілки психотерапевтів та Східно-європейської асоціації АРТ-терапевтів.

Фахівець з системних розстановок за методом Берта Хеллінгера, тілесно-орієнтованої терапії, бодінамікі, фахівець по роботі з шокової травмою ізалежностями.

Фахівець в області індивідуальної та сімейної психотерапії, а
також терапії пар.

По проходженню курсу Після закінчення курсу видається Сертифікати підвищення кваліфікації від Університету Сучасних Знань та Тренінгового Центру Наталії Сабліної. Наші документи (сертифікати, свідоцтва, тощо) можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

УМОВИ СЕРТИФІКАЦІЇ: участь у всіх модулях та практикумах, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка і захист сертифікаційної роботи.

Навчальний план:

1. Горе як психологічний процес. Психологічна картина нормального горя. Симптоми горя та його критичні періоди часу. Робота із почуттям втрати.
2. Етапи психологічної допомоги відповідно до етапів переживання горя. Життя після втрати. 
3. Консультування клієнта, який пережив втрату. Горе втрати як процес. Стадії та завдання горя.
4. Психологічні особливості дитячого горя. Вікові особливості переживання горя. Місце та роль горя, печалі та страждання. ьТеорія Дж. Боулбі и теорія   В. Техком.
5. Технологія консультування при тяжких втратах. Випадковий свідок суїциду.  Особливості  переживання смерті дитини. Аналіз існуючих  программ по работі з батьками. Розлучення після втрати дитини.
6. Форми ускладненого синдрому втрати. Переживання втрати та горя. Горе вдови та вдівця. Автоматичне самозцілення.
7. Терапія під час переживання втрати. Власна робота над горем. Копінг-стратегії переживання втрати.
8. Робота із почуттям залежності. Проживання горя "Втопити горе в алкоголі".
9. Психологічна допомога під час переживання горя. Зміна життя «Перше Різдво після смерті близького».
10. Ресурсні стани. Лікування від горя. Вербальне спілкування – джерело горя та радості. Відновлення психолога після роботи з клієнтами, які проживають горе.

Онлайн платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM

Реєстрація до 6 червня 2023(включно)

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати.
Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Якщо у вас виникли проблеми з реєстрацією, зверніться до нас за цими контактами

bottom of page